Firma Renovas, s. r. o., začala vznikať pred 10 rokmi, keď som spolu so svojimi kolegami začal robiť obnovu strešného plášťa, kde sme začali postupne získavať potrebné skúsenosti a zručnosti, zdokonaľovali sme sa a nakoniec začali ponúkať obnovu striech za najlepšie ceny v najvyššej možnej kvalite. Našou víziou sú spokojní zákazníci a kvalitne odvedená práca. Preto sú naši zamestnanci preškolení na prácu vo výškach, majú certifikáty na prácu s materiálmi, ktoré ponúkame, a niekoľkoročné skúsenosti. Na renováciu striech používame najkvalitnejšie materiály od talianskeho výrobcu INDEX. Pred aplikáciou sa strecha dôkladne očistí od hrubých nečistôt, aby bola kvalita čo najvyššia. Okraje striech sú spevňované poplastovaným plechom, ktorý odoláva všetkým poveternostným podmienkam, čo zaručuje ich dlhoročnú trvácnosť. Pre zdokonalenie diela ponúkame aj odkvapové systémy za prijateľné ceny. Výhodou je aj veľmi rýchla aplikácia, čo znamená, že klasický rodinný dom vie byť hotový už za jeden či dva dni. Celú cenovú kalkuláciu vám na počkanie spravíme na mieste.

Pred aplikáciou krytiny INDEX sa strecha očistí od hrubej nečistoty, napríklad machu, aby bola aplikácia materiálu čo najúčinnejšia. Následne sa namontujú odkvapové okraje z poplastovaného plechu s dlhoročnou životnosťou. Samotná aplikácia sa robí takzvanou technikou za tepla pomocou profesionálnych plynových horákov, a to plameňom. Vodoodolnosť zabezpečuje 10 cm prekrytie pásov po celej ich dĺžke. Aby sa zabezpečilo odvetrávanie strechy, aplikujú sa každých 50 m2 strešné odvetrávaky. Na predĺženie životnosti aplikujeme krytinu INDEX aj na komíny, čím sa zamedzí prístupu vody a tým aj jeho následné zvetrávanie. Materiál sa môže natavovať priamo na eternit, plechové strechy, ploché strechy, asfaltové krytiny, respektíve kanadský šindel, alebo priamo na zadoskované strechy.

Pásy MINERAL DESIGN a MINERAL NOVA sú vyrábané pod neustálym laboratórnym dohľadom a firma INDEX S. p. a. je držiteľom dvoch hlavných celoeurópskych systémov kvality. Je to certifikát ISO 9001, ktorý je hlavnou európskou normou pre dodržiavanie firemného systému kvality. Druhý certifikát je ISO 14001, ktorý určuje vlastnosti výrobkov firmy, ktoré majú vplyv na životné prostredie. Každý z týchto certifikátov je neoddeliteľnou súčasťou výrobného procesu každej firmy, ktorá chce presadiť svoje výrobky na dnešnom európskom trhu.